.

.

СИТ ЅВЕЗДА Памук, Свила Шамија Домот Мека Обвива Боја Сенка Марами за Жени

СИТ ЅВЕЗДА Памук, Свила Шамија Домот Мека Обвива Боја Сенка Марами за Жени

DEN 1399.20

Износ
Во продавницата.

Памук,Сатен.Материјал : висок квалитет на памук и свила.Димензија : 77"L x 35"В Контакт чувство домот мазна и мека кога ќе допре оваа mulberry сатен свила, тоа е, исто така, нежно и дише, еластичен е одличен кога ќе се повлече на неа.Може да се користи како шамија или shawl,совршен за појавување на повик или фустан,и одлична за настани,вечер,свадба.Миење и одржување : ве Молиме користете топла вода под 30 ℃ миење сам и не ја користете машината за перење.Пеглање на ниска топлина и е компатибилен со било суво чистење методи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите