.

.

СИТ ЅВЕЗДА Памук, Свила Шамија Домот Мека Обвива Боја Сенка Марами за Жени

СИТ ЅВЕЗДА Памук, Свила Шамија Домот Мека Обвива Боја Сенка Марами за Жени

DEN 356.40

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : висок квалитет на памук и свила.Димензија : 77"L x 35"В Контакт чувство домот мазна и мека кога ќе допре оваа mulberry сатен свила, тоа е, исто така, нежно и дише, еластичен е одличен кога ќе се повлече на неа.Може да се користи како шамија или shawl,совршен за појавување на повик или фустан,и одлична за настани,вечер,свадба.Миење и одржување : ве Молиме користете топла вода под 30 ℃ миење сам и не ја користете машината за перење.Пеглање на ниска топлина и е компатибилен со било суво чистење методи.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Добредојдовте на СИТ ЅВЕЗДА store,да имаат добро време!СИТ ЅВЕЗДА се посветат себе си на создавање на модата и практични чанти,облека, додатоци,дома декорација со висок квалитет и добра услуга за обезбедување на добро искуство за корисниците.Ако имате било каков проблем,можете да контактирате и со нашите услуги на клиентите,ние поддршка враќање и замена предмети.Тоа е исто така многу добар подарок за вашиот пријател.Ако сакате да ја смените вашата фустан колокација и се најтопол,тоа ќе биде вашиот најдобар избор.Опис : Материјал : памук и Свила Функција : Крпа додатоци.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите