.

.

adidas Mens Луди Byw Високи Патики Чевли Секојдневен - Црна

adidas Mens Луди Byw Високи Патики Чевли Секојдневен - Црна

DEN 1918.80

Износ
Во продавницата.

Гумен ѓон.Годината Беше '97, И Еден Flashy Средината На Врвот Пресуди На Дрвени Предмети.Веднаш Познат По Своите Текот На Врвот Изглед, Луди 8 Беше Еден Од Најпознатите Сензационално Тренери Играта Некогаш Ја Видел.Преработената За овој Ден, Овие Луди Byw Чевлите Се Инспирирани Од Природно Движење На '90-тите години Ера Fyw Концепт.Тие Поседуваат "Зголемете Ја Носиш" Midsole Со Тројно Се Зголеми Pod Систем.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите