.

.

Skechers Жените D'Lites Мемориска Пена Чипка-up Патики

Skechers Жените D'Lites Мемориска Пена Чипка-up Патики

DEN 863.28

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Кожа и Синтетички.Гумен ѓон.Платформа мерки околу 1 инчи инчи.Мазна, мека New-buck кожа и синтетички горниот.Mesh ткаенини облоги.Мазна синтетички ивица уреденост.Крои акценти.Страна шалче панели.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите