.

.

Skechers Жените D'Lites Мемориска Пена Чипка-up Патики

Skechers Жените D'Lites Мемориска Пена Чипка-up Патики

DEN 863.28

Износ
Во продавницата.

Кожа и Синтетички.Гумен ѓон.Платформа мерки околу 1 инчи инчи.Мазна, мека New-buck кожа и синтетички горниот.Mesh ткаенини облоги.Мазна синтетички ивица уреденост.Крои акценти.Страна шалче панели.Skechers воздух за ладење мемориска пена insole.Skechers знае сето тоа е за изглед и чувство добра со вас, па тука тие се присутни на оваа D'Lites патики.Тоа е атрактивно кожени горни со стилски разлика инлеи, а поместена јака и јазикот за дополнителна удобност и глуждот поддршка, и дебел midsole за целосно шок-апсорбира чекор.Совршен за секој ден, повик носат.Стр.кога('A').извршување(function(A) { A. на('а : проширувач : toggle_description : за да се префрлате : колапс', функција(податоци) { прозорец.скролувајте(0, податоци.проширувач.$проширувач[0].offset Top-100); }); }); Skechers е наградуван глобален лидер во начин на живот обувки индустријата која ги дизајнира, развива и пазари начин на живот обувки што апелира до тренд-такт мажи, жени и деца.Компанијата е успех произлегува од тоа е со висок квалитет, насочуваат, и прифатлива производ линија што ги задоволува потрошувачите различни начин на живот потреби.Бидејќи тоа е основање во 1992 година, на Skechers различни производот, нудење на прерасна од комунални стил чизми да се вклучат седум Skechers брендови и пет уникатно брендирани модни линии за мажи и жени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите