.

.

Тинејџерски Девојки Торба и Purses Мода Faux Кожа Ранец Мини Мали Димензии со Симпатична Мечка Keychain 9 Pocekts

Тинејџерски Девојки Торба и Purses Мода Faux Кожа Ранец Мини Мали Димензии со Симпатична Мечка Keychain 9 Pocekts

DEN 551.76

Износ
Во продавницата.

СТП Кожа.Увезени.Полиестер обвивка.Патент затворање. 47" рамо капка.Faux Кожа рамка.Рака Мие Само.Вкупно 9 џебови : 1 магнетски затворач затворање предниот џеб и 1 zippered џеб на двете предната и задната страна и 6 за внатрешни џебови.Направени од горе, водоотпорни, со рамен база за да се обезбеди исправен структура, мека кожа-надворешниот изглед и најлон наредени внатрешни работи.Патент затворање мала големина ранец : Прибл. 27cm l12cm w30cm h.Прилагодливи рамо ремени со тока fastenings.Злато-тон хардвер и тесни крои, со една симпатична мечка pendant.За Торба Волшебникот.Ние ги преземе"мода и едноставен"стил како ориентација, користиме високо-квалитетните материјали и прецизен детали дизајн, интеграција бескомпромисен став и технологија во секој производ.Ние секогаш се придржуваат до концептот на развој Иновации, Диверзификација, Одржлив Развој.Во меѓувреме, ние инсистираат на целта што им дозволиме на нашите клиенти да добијат подобро шопинг искуство.ОВОЈ ОБЈЕКТ НЕ Е НАМЕНЕТ ЗА УПОТРЕБА ОД СТРАНА НА ДЕЦА 12 И ПОД.Големина : 12.2" (Висина) x 210.6" (Должина)x 5.11" (Ширина),симпатична&убава ранец чанта.Нашата кожа ранец е доволно пространа да се одржи вашата забелешка книги, i Pad, kindle, да се видиме, паричник, шише за вода, укината чадор, makeups и други мали предмети.Ве молиме да се напомене : тоа не е доволно да се одржи на папката, списанија и други големи животни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите