.

.

. Електрични Молив Острилка Прилагодливи Nib Автоматско Молив Острилка И Електрични Молив Острилка Една Дупка Plug црна

. Електрични Молив Острилка Прилагодливи Nib Автоматско Молив Острилка И Електрични Молив Острилка Една Дупка

DEN 2246.40

Износ
Во продавницата.

Безбедност и пишување.Децата не се погодни за користење на премногу долго и во премногу остар моливи, инаку лесно да ги боли.Оваа острилка може да се прилагоди дебелина на молив совети како да се намали штетата.Но, исто така, на состанокот различни пишување навики, избегнувајте премногу долго за да лесно се скршени води.Серија и ефикасно.Автоматски изостри и да престане во совршен момент, само треба 4 S" за да се заврши работата (освен нови пенкало).Завршувањето на многу острат работа во кратко време.Работи добро за дијаметар ≤11 MM обоени моливи, доведе моливи, дрвени моливи и не грижете се, тоа не може да работи.Појачани челик спирален машина и голем капацитет wastebin.Гарантира стабилност и издржливост.Тешки електрично автоматско молив острилка дизајниран за на училиште, канцеларија, и др.Тип : Electronic Age : >8 години old Electric Молив Острилка Боја : Црна, Бела Електрични Молив Острилка Моќ Supp : Моќ Source Electric Молив Острилка Материјал : Метал,пластика.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите