.

.

Reebok женска долна облека - Лесна Boyshort Гаќи (4 Парчиња)

Reebok женска долна облека - Лесна Boyshort Гаќи (4 Парчиња)

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

Влага Wicking - најлонска/spandex мешавина ткаенина фитили далеку влага за помалку пот, без разлика на облека или повод.Ќе забележите на мекост веднаш се должи на лесен материјал и seamfree поврзана стил.Лесно да се Чисти Едноставно машина за миење и суви; ве Молиме Референца Варијации за сите Достапни Големини и Colors Reebok Нуди Премиум Облека по Пристапни Цени, бидејќи ние вредност, секој клиент кои посети нашата огласи!Се престане со Нашите Storefront да се Види Остатокот од Нашите Големи Зделки; ние сме убедени сте ќе треба да се најде елементи, кои секој кој треба подарок навистина ќе го ценат!.Reebok Жените' долна облека - Лесна Долга Нога Boyshort Гаќи ќе исчезне под вашите алишта.Се грижи Слободен - мека ткаенина и не-отклонување дизајн ви овозможи да се опуштите знаејќи го ова интимна облека нема да ја иритираат чувствителната кожа.Се ВОДАТ ПЕРФОРМАНСИ : Slipshorts форма на вашето тело за оптимална удобност; фигура-hugging лесна материјал останува во место и долга нога, помага да се спречат chafing.СЛУЖБЕН REEBOK : Женска' Slipshorts; Величината не доаѓаат од стои мирно, кои Живеат активен живот им овозможува на луѓето да бидат најдобри самите.Тие се идеални за вежбање, танц, јога, спиење, и lounging околу куќата.ДОЛГА НОГА : женска долна облека седи на природно колковите, овозможувајќи за сите-ден удобно се вклопуваат; Автентични Reebok логото корселе и tagless дизајн значи мода и удобност.Модерен намалување на оваа underwar обезбедува уредно невидливи изглед во текот на целиот ден долго.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите