.

.

Kicker CXA1800.1T (46CXA1800.1T) Моно Автомобил Засилувач

Kicker CXA1800.1T (46CXA1800.1T) Моно Автомобил Засилувач

DEN 11999.76

Износ
Во продавницата.

Користење на целиот спектар излези да го проширите вашиот систем со други бас засилувачи или додадете целосен опсег amp за да го завршите вашиот систем.Карактеристики : Ефикасно Класа-D засилувач Три-вториот свиок-за вклучување/исклучување на одложување да се елиминираат несаканите пречки Променлива 12d B crossovers обезбедува контрола за да се бира во совршен звук Kick EQ 6d B променлива бас поттик за оние дополнителни ниски фреквенции 24d B subsonic филтер за заштита од потенцијално оштетување на фреквенции се ВКЛОПУВААТ+ (Пропадне-безбедна Технологија за Интеграција-ПЛУС) значи да се работи со речиси сите радио Прифаќа до 40-volt влезниот сигнал Мала меморија за полесно инсталација на Компатибилен со CXARC Далечински Бас Контрола Вертикална монтажа хардвер вклучени за уште еден уникатен изглед Она што е во Кутијата : Еден 46 CXA1800.Користење на Класа-D централа и се ВКЛОПУВААТ+ (Пропадне-безбедна Технологија за Интеграција-ПЛУС) за супериорна стабилност оваа amp карактеристики променлива бас зголеми со Kick EQ ви даваат колку 6d B на екстра судрат со едноставен чекор на факултативниот CXARC Далечински Бас Контролер.1 Моно Засилувач е изграден за големи бас во елегантни уште прифатлива пакет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите