.

.

Godox MS200 Компактен 200W Студио Флеш,Мали и Преносливо 2.4 G Безжична X Системот GN53 5600K Monolight со Bowens Планината 150W Моделирање Светилка, 0.1-1.8 s Рециклирање Време Извонредна Ста

Godox MS200 Компактен 200W Студио Флеш,Мали и Преносливо 2.4 G Безжична X Системот GN53 5600K Monolight со

DEN 2376.00

Износ
Во продавницата.

Цврста Рака-зграби Handle.Вграден-во Godox 2. [Извонредна излезна стабилност] не повеќе од 2% толеранција на излезна кога флеш држи се работи за долги часови.Се прилагодува Светлината и Светлината на Моделирање Светилка(5%-100% ). 1 x Светилка Капак.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите