.

.

(4) KICKER 45KM84L Водоотпорен Јазик Пакет со Rockville MRCA25 Пар Морски РКА Кабел, Сплит Pin, RMWK8 Водоотпорен Морски Amp Жица за Полнење и RXM-F3 Amp+PA Микрофон (5 Предмети)

(4) KICKER 45KM84L Водоотпорен Јазик Пакет со Rockville MRCA25 Пар Морски РКА Кабел, Сплит Pin, RMWK8 Водоотпорен

DEN 4798.80

Износ
Во продавницата.

Пакетот Вклучува : (2) Пар KICKER 45 KM84 L 8" 600 Вати Морски Брод Водоотпорен Јазик w/ ЛЕР KM8. (1) Rockville MRCA25 25 Нога Извртени Пар Морски РКА Кабел 100% Бакар, Сплит Pin. (1) Rockville KRYPTON MF3 1600w Врв / 400w RMS 4 Канал Морски Засилувач Брод Amp. (1) Rockville RMWK4 4 AWG Мерач Водоотпорен Морски Засилувач/Amp се Инсталира Жица за Полнење.Пар KICKER 45 KM84 L 8" 600 Вати Морски Водоотпорен Јазик w/ ЛЕР.RMS Моќност Ракување : 150 W (По Звучник).Врв Моќ Ракување : 300 W (По Звучник).Осетливост : 92 d B.Четири-Ohm Глас Серпентина.Еден-Инчен Титаниум Tweeter.УВ-Третирани Полипропилен Woofer Со Santoprene Опкружуваат.УВ-Отпорни Полимер Кошница.Заклучување/Затворен Терминал Капак.Запечатени Моторни Структура. 316 L не ' Рѓосувачки Монтажа Хардвер Вклучени.Бела и Јаглен Grilles Со Седум-Боја, ПРЕДВОДЕНА Систем Вклучени.Rockville RMWK4 4 AWG Мерач Водоотпорен Морски/Брод Засилувач Жица Инсталација за Полнење. 20 ' Проѕирен, Извртени Пар, со Висок Квалитет, Конзервирани-OFC Флексибилни ПВЦ РКА Кабел. 18' 4 Мерач Висока Струја, Ниска Отпорност, Јасно Флексибилни Моќ Кабел со 3' Црна Поли Ткаени Мрежа за подобро да се спротивстави на хемикалии во одделот на батеријата. 18' 4 Мерач Висока Струја, Ниска Отпорност, Светло Сина, Флексибилни Земјата Кабел. 25' 16 Мерач 100% Конзервирани-ЦЦА, Бела, нетранспарентна Смола ПВЦ, Рамни Говорникот Кабел.Rockville KRYPTON MF3 1600w Врв/400w Dyno-Сертифицирани ФИРМИ 4 Канал Морски Засилувач Брод Amp.Dyno Заверена RMS Моќност Оцени : (Уверение Dyno Тест / Помалку од 1 % THD) (Користите овие рангирања кога ќе се направи споредба со врвни брендови како што се Kicker, Rockford Fosgate, итн.). 2 Ohm : 100 W x 4 Канали Врв : (Користите овие рангирања кога ќе се направи споредба со врвот на буџетот брендови како Шеф, Моќ Acoustik, итн.). 2 Ohm : 400 W x 4 Канали. 4 Ohm : 280 W x 4 Канали. 4 Ohm се Премостени : 800 W x 2 Канали.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите