.

.

Dibiao Бебе Спие Кошница Преносни Рачен Мојсеј Кошница Памук Јаже Ткаени Младата Carrycot Ќебе Кошница Бебе Безделник за Излет Патување 27.6*15.7*9.8 инч

Dibiao Бебе Спие Кошница Преносни Рачен Мојсеј Кошница Памук Јаже Ткаени Младата Carrycot Ќебе Кошница Бебе

DEN 1679.52

Износ
Во продавницата.

Може да се користи како бебе превозникот, креветчето, playpen, хранење област, менување станица итн.Плетени од премиум памук јаже материјал, мека, дише и издржливи.Тоа исто така може да послужи како кошница да се одржи перење, полнети играчки и многу повеќе.Засилен се справува ви овозможува лесно да ја носите со вас.Безбеден и удобен транспорт за вашето бебе бебе момче или девојка.Ако имате било какви проблеми по купувањето, можете да се чувствуваат слободни да контакт.Имаме најдобра услуга на тимот да ги реши сите клиенти проблеми и прашања.Оваа кошница мерки 27. 6* 15. 7* 9. 8inch, може да издржи тежина од околу 55 кг.Безбеден и удобен транспорт за вашето бебе бебе момче или девојка.Плетени од премиум памук јаже материјал, мека, дише и издржливи.Засилен се справува ви овозможува лесно да ја носите со вас.Може да се користи како бебе превозникот, креветчето, playpen, хранење област, менување станица итн.Тоа исто така може да послужи како кошница да се одржи перење, полнети играчки и многу повеќе.

Параметрите на производот

Item Name:
Baby Bed
Material:
Cotton Rope
Color:
Beige
Product Size:
70* 40* 25cm/ 27. 6* 15. 7* 9. 8inch
Load Bearing:
About 25kg/ 55 lbs
Note:
Please allow 1- 3cm ( 0. 4- 1. 18 ) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting. :

Им се допаѓа и на купувачите