.

.

Мозаик Одлуки 100g (За 100pcs) 1cm Мулти Бои Плоштадот Стакло Плочки за DIY Занаети Снабдувач на Одлуки Плочки Мода Дома Декорација (Боја : Мешани, Мозаик Плочки Големина : 1cm1

Мозаик Одлуки 100g (За 100pcs) 1cm Мулти Бои Плоштадот Стакло Плочки за DIY Занаети Снабдувач на Одлуки Плочки

DEN 459.12

Износ
Во продавницата.

Материјал : добра рака чувство, мазна површина, безбедно и не-токсични, водоотпорен и лесно да се држиме, издржлив и не е лесно да попуштат.Суштината на DIY образование : подобрување на децата е во рацете на способност, се посветам на децата е само-дисциплина, вежби децата концентрација, и да се развие добра навика на пациентот концентрација.Широка Употреба : го Користите како украси и за многу објекти како што се плочи, слика рамки, flowerpots, рачно изработени накит, вазни, чаши, чаши, dinnerware, drinkware, табела светилки, излегувајќи камења, отворено маси и столици, градина садови и други ракотворби и украси.Одличен Подарок : Ова е одличен подарок за родители и деца.Можете да уживате во прекрасен одмор со вашите деца, подобрување на вашата врска со вашите деца, и да се создаде креативни занаети мозаици заедно.Забелешка : ве Молиме чувајте се далеку од децата под 5 години да се избегне случајно ingestion.Се надевам да ја добиете вашата разбирање, ви благодарам.Специфики : Име на Производ : Стакло Tiles Product Материјал : Glass Product Боја : Мешани Color Product Големина : 1cm*1cm Product Пакет : OPP Bag Package вклучува : 100g Стакло Плочки(За 100pcs)Забелешка : Поради рака мерка, големината може да има 1-4 cm error Due на Различни Монитор, бојата може да има разлика.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите