.

.

MP3 Плеер, Dyzeryk Музички Плеер со 16GB Micro SD Картичка, Ултра Тенок Музички Плеер со Изгради-во Звучник, Слика Гледачот, Видео Игра, FM Радио, Гласовниот Снимач, Е-Book Reader, Подд

MP3 Плеер, Dyzeryk Музички Плеер со 16GB Micro SD Картичка, Ултра Тенок Музички Плеер со Изгради-во Звучник,

DEN 1199.76

Износ
Во продавницата.

【Долго траење на Батеријата】MP3 плеер ви овозможува да уживате вистински lossless музика до 10 часа.И имаат Вграден звучник, да ви даде добар звук сакате. 【12 месеци Гаранција】имаме професионална услуга по продажбата тим.【16 GB Големи Складирање】преносни MP3 плеер доаѓа со 16 GB micro SD картичка и поддршка до 128 GB(не се вклучени).3 во Батеријата : вградена Li-ion батеријата може да се полни преку USB-кабел на КОМПЈУТЕР или ѕид Поддршка на репродукцијата на музика формат : MP3、WMA、OGG、МАЈМУН、FLAC、WAV、AAC-LC、ACELP Видео формат : AMV、AVI Слика пребарување формат : JPEG、BMP、GIF Рекорд : снимени и зачувани во WAV или MP3 формат на Е-книгата : поддршка TXT формат на FM Радио : 87.Може да го симнете вашите омилени песни и видеа.8 инчен Меморија : 16 GB(max поддршка 128 GB) MP3 Тежина : 25g MP3 Големина : 3. 【HIFI Lossless Квалитет на Звукот】се усвојува професионални интелигентни дигитални намалување на шумот чип и врвен коло оптимизација на технологијата за намалување на бучава, обезбедувајќи висок звук земање мостри стапка и обезбедување на висок квалитет на звук.5 MHz~108 MHz, заштедите до 30 канали за Поддршка на FAT16/FAT32 за Поддршка на Микро SD/MMC/SDHC картичка Што има во Пакет : 1 x MP3/MP4 Плеер 1 x 16 GB Micro SD Картичка 1 x USB Кабелот 1 x Слушалка 1 x Прирачник за Корисникот.Спецификации : Големина на Екран : околу 1. 【Преносни и Лесни】преносни и лесни тело се лесни за носење, па лесно може да се стави во џебот и ранец да уживате во музика во секое време, насекаде.Добар избор за слушање музика во секое време, насекаде.Ако наидат на проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно и ќе добиете брз одговор и задоволително одговор.Поддршка на Повеќе Аудио Формати, вклучувајќи MP3, WMA, МАЈМУН, WAV, FLAC и така натаму.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите