.

.

Ice Pick сет од 2-7.24 Инчен и 6.8 Инчен Нерѓосувачки Челик Мраз Дробилката со Дрво се Справи, Јапонски Стил Мраз Chipper Идеален за Барови и Дома

Ice Pick сет од 2-7.24 Инчен и 6.8 Инчен Нерѓосувачки Челик Мраз Дробилката со Дрво се Справи, Јапонски Стил

DEN 503.76

Износ
Во продавницата.

★ДЕЛУКС МРАЗ ДРОБИЛКАТА - Ice Pick лесно чипови и раскинува блок мраз за ладење сите видови на пијалоци. ★ЗДРАВ И ДОБРО ИЗГРАДЕН КВАЛИТЕТ - ги собереш и на pointy двострано чекан се направени на премија од нерѓосувачки челик,од не ' рѓа,многу тешки и цврсти чувство.Дрво во дршката е удобно и имаше само правото тежина во твојата контрола.Тоа ќе биде во вашиот алатка во собата за многу долго време. ★ТЕШКА БРОЈАТ - Квадрат pointy дрвена рачка е најдобро да се пробие на голем мраз блокови надолу до совршена големина дека ќе ги задржи пијалаци ладни без разредување нив. ★SUITAIBLE ГОЛЕМИНА - 7.24 инчи долго и 6.8 инчи долго.Овие две мраз изберете алатка одбраната и тестиран од страна на професионални бармени, големината е совршен за растурање мраз лесно без ломотене. ★ИЗВОНРЕДНА CUSTOEMR УСЛУГА, Ние ги следиме сите критики и купувачот повратни информации за да бидете сигурни дека сите наши клиенти се задоволуваат со нивното купување. 304 од не 'рѓосувачки челик : не' рѓа, трајни и здрави.Одбраната и Тестиран од страна на Професионални Бармени, совршен избор за кршење upice.Премиум квалитет дрво се справи, удобно и безбедно, без паѓа надвор.Лесно да се ice pick,го скрши мразот,да ви дава подобра контрола и бара помалку напор/сила.Оваа Мраз Изберете од Supro Barware е суштински дел на опрема за било mixologist.Додадете драма на вашиот коктел одлуки, со додавање на мразот на вашите пијалоци кои биле оштетени со рака.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите