.

.

SJQKA-Деца комарец нето, виткање бебе комарец нето, бебе комарец нето, Принцезата Бебе Спие комарец нето,

SJQKA-Деца комарец нето, виткање бебе комарец нето, бебе комарец нето, Принцезата Бебе Спие комарец нето,

DEN 1377.60

Износ
Во продавницата.

Бруто тежина : 1.0 kg.Материјал : Памук.Категорија : мат комарец мрежи.Сезона : Летни.Пакување : независни.Бруто тежина : 1.0 kg Material : Cotton Category : мат комарец nets Season : Summer Packing : независни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите