.

.

Colcolo Мрежи Торба За Чување Нето Обновливи Шопинг Нето Сметководствена Нето Топката Носат Нето

Colcolo Мрежи Торба За Чување Нето Обновливи Шопинг Нето Сметководствена Нето Топката Носат Нето

DEN 1622.40

Износ
Во продавницата.

Тоа може да има само по една топка.Направени на силни и издржливи најлон материјал.Тешки мрежа спорт топката торба.Совршен за фудбал, кошарка, одбојка, фудбал, или било топки од слична големина.Лесни, преносливи и лесно да се носат.Опис : - Тешки мрежа спорт топката торба. - Тоа само може да се одржи една топка. - Направен од силни и издржливи најлон материјал. - Лесни, преносливи и лесно да се носат. - Совршени за фудбал, кошарка, одбојка, фудбал, или било топки од слична големина.Спецификација : - Материјал : Најлон - Вкупна Должина : Околу. 60cm / 23.6 инчен - се Справи со Дел Должина : Околу. 23cm / 9 инчен - Mesh Око : Прибл. 5 5cm x / 2 x 2 инчен - Јаже Дебелина : Прибл. 5mm / 0.2 inch Package Вклучува : 1 Парче Топката Нето Торба.

Параметрите на производот

- Material:
Nylon
- Overall Length:
Approx. 60cm / 23.6 inch
- Handle Part Length:
Approx. 23cm / 9 inch
- Mesh Eye:
Approx. 5 x 5cm / 2 x 2 inch
- Rope Thickness:
Approx. 5mm / 0.2 inch
Package Includes:
1 Piece Ball Net Bag :

Им се допаѓа и на купувачите