.

.

SJQKA-Бебе виткање комарец нето, бебе комарец нето, комарец нето кревет без инсталација, отворено комарец нето за деца

SJQKA-Бебе виткање комарец нето, бебе комарец нето, комарец нето кревет без инсталација, отворено комарец нето

DEN 1135.20

Износ
Во продавницата.

Стил : Монголија торба комарец мрежи.Отварање на број : една врата.Scaffold материјал : цврсти / жица.Применливи објект : 1-2 години.Боја : цртан филм азбука.Стил : Монголија торба комарец nets Opening број : еден door Scaffold материјал : цврсти / wire Applicable објект : 1-2 години old Color : цртан филм alphabet Size : 110*65*60см.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите