.

.

SJQKA-Монголија Торба Комарец нето, Бебе Комарец нето Маска, Бебе не може да се Инсталира Виткање, Комарец мрежи, Отворено Бебе Комарец мрежи

SJQKA-Монголија Торба Комарец нето, Бебе Комарец нето Маска, Бебе не може да се Инсталира Виткање, Комарец

DEN 1185.60

Износ
Во продавницата.

Стил : Монголија торба комарец мрежи.Отварање на број : други.Scaffold материјал : цврсти / жица.Применливи објект : 0-1 носители години.Боја : сина, розова.Стил : Монголија торба комарец nets Opening број : other Scaffold материјал : цврсти / wire Applicable објект : 0-1 носители години old Color : сина, pink Size : 95*55.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите