.

.

Мрзливи Сузан Плочата,4in Поцинкуван Челик Ротирачки Плоча Екранот База на Плочата Плоштадот Екранот Стојат Биро Алатка

Мрзливи Сузан Плочата,4in Поцинкуван Челик Ротирачки Плоча Екранот База на Плочата Плоштадот Екранот Стојат

DEN 184.56

Износ
Во продавницата.

【Лесен за Употреба】360 степен ротација, одлична мазност, едноставен и лесен, лесен за употреба. 【Професионално Направени】Изработени од поцинкуван челик, на површината се третира со цинк позлатен, отпорни на корозија и ' рѓа-доказ. 【Одлична Изработка】Прецизност топката имајќи систем обезбедува години на тивка работа и исклучително мазна ротации на допир на прстот. 【Вовед】Има две монтажа таблички, едно за прикачување на друг за ротирачки turnable. 【Широка Примена】Идеална за кујната кабинети, planters, служат одмори плата на маса, и големи tabletops итн.Опис : Таа има две монтажа таблички, едно за прикачување на стабилна површина и друго е да се обезбеди ротирачки плочата.Големината е 4"широк и 5/16" дебела за сила и издржливост.Површината се третира со цинк позлатен, отпорни на корозија и ' рѓа-доказ.Тоа е погоден за користење со обновлив полиците во кујната кабинети, planters, служат одмори плата на маса, и големи tabletops итн.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјал : Поцинкуван Челик Површина Третман : Цинк позлатен Боја : Како на сликата покажува.Големина : Прибл. 95 * 95mm / 4 * 4 инчен Дебелина : Прибл. 0.8 mm / 5/16inch Пакетот Вклучува : 1 x Плочата Имајќи ве Молиме Имајте во предвид : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите