.

.

Не се Лизга 360 Плочата Складирање Фах Леќата Тегла Носителот Кујна Бања Зачин Рек Countertop Провизии Суета Храна Козметички Шминка Складирање Кутија - црвена

Не се Лизга 360 Плочата Складирање Фах Леќата Тегла Носителот Кујна Бања Зачин Рек Countertop Провизии Суета

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Забелешка : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.две шупливи страна се справува со дизајни донесе многу погодности на движење на целиот rotatable зачин фах без намалувањето на внатрешноста работи. - Одлично за складирање фах организаторот за домаќинство, кујна употреба. - Повеќенаменски користи како тоалет складирање, шминка организатор,послужување пијалоци, кафе на маса, фрижидер да се продавница differnt видови на предмети.Повеќенаменски користи како тоалет складирање, шминка организатор,послужување пијалоци, кафе на маса, фрижидер да се продавница differnt видови на предмети.две шупливи страна се справува со дизајни донесе многу погодности на движење на целиот rotatable зачин фах без намалувањето на внатрешноста работи. - Направен од премиум ABS пластика, против пролизгување rotatable база, еко-пријателски, отпорни на абење, и лесно да се чисти. - Шупливи дизајн, потрошувачка и вентилација, повеќе чисти.На rotatable зачин послужавник со ротари база структура може да се ротира 360 степени за корисниците да се добие во внатрешноста на објекти надвор, совршен за ограничен простор за користење.Шупливи дизајн, потрошувачка и вентилација, повеќе чисти.

Параметрите на производот

- Material:
ABS Plastic
Size Chart:
26×7cm/10.24×2.76inch :
Package Includes:
1 Piece Rotating Round Spice Storage Rack. :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Им се допаѓа и на купувачите