.

.

Круна Mulling Зачини/Инстант Гастрономски Mulling Зачин/јаболков, Вино и Чај/Вегетаријанската и Глутен-Free/6 унца/Совршено Зачини 1 За Галон на Вашите Омилени Пијалаци (3 Пар

Круна Mulling Зачини/Инстант Гастрономски Mulling Зачин/јаболков, Вино и Чај/Вегетаријанската и Глутен-Free/6

DEN 2131.20

Износ
Во продавницата.

Најдобрите Mulling Зачин ќе некогаш вкус!.Брзо и лесно да се подготви..само се меша со сок, топлина, и да им служи.Една 6 унца пакет го прави еден галон или да се направи од страна на купот.Круна Mulling Зачин исто така е совршена понуда за сите кои не пијат кафе и посебен третман за сите!Им служи на Круната Mulling Зачин во вашето семејство средби, состаноци, забави и сл., и вашите гости се сигурни дека за да бидат среќни!Рецепт лист вклучени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите