.

.

Капетанот Fawcett е Moustache Восок Рог - 0.5 oz (15ml) Тегли, секој од Лаванда, Сандаловина & Ylang Ylang Moustache Восок

Капетанот Fawcett е Moustache Восок Рог - 0.5 oz (15ml) Тегли, секој од Лаванда, Сандаловина & Ylang Ylang

DEN 856.80

Износ
Во продавницата.

Прекрасен кутија ги содржи сите 3 на Капетанот е deliciously миризливи патент pomades ..идеален за оние што имаат намера да ги водење на нејзината горна усна, без оглед!.Се најде меѓу Капетанот Fawcett е трудови му беше многу сопствени лични Moustache Восок рецепт.Овие детални инструкции биле верно да се почитуваат и неговиот оригинален pomade, сега е достапен за прв пат во повеќе од еден век, треба да се користи еднаш како помош за ennoble вашиот горната усна.x3 15ml ℮ 0.5 fl мл.Страна направена со користење само на најчиста на состојки и најдобрите извори Лаванда, Сандаловина и Ylang Ylang етерични масла.Доставени во широка стаклена тегла со црна завртка горниот капак.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите