.

.

13.3 Тројна Преносни Монитор за Лаптоп, [2022] FOPO FHD 1080P IPS Лаптоп со Екран Extender Двоен Монитор Екранот, Тројно Екран за 15-17 Лаптопи/PS4/Прекинувач/Psp/Телефон, HDMI/USB/Тип-C Plug and Pla

13.3 Тројна Преносни Монитор за Лаптоп, [2022] FOPO FHD 1080P IPS Лаптоп со Екран Extender Двоен Монитор Екранот,

DEN 13247.76

Износ
Во продавницата.

【13.3" FHD 1080 P IPS Тројно Лаптоп, Монитор】На 13.3 Инчен тројно преносни следи ти дава пошироко поле на гледање и подобра гледање искуство.Full HD 1920 x 1080 P резолуција, IPS екран, 74% NTSC испорачува богати бои и јасни слики во 178°агол на гледање.FOPO лаптоп со екран extender со низок сино светло дизајн, кој може да се заштити вашите очи.Носат неверојатно искуство за бизнисмени, студентите, играчи, професионалци, програмери, и некој друг бара повеќе екранот простор. 【300% Ефикасност т одговара на нашиот монитор ; ве Молиме имајте на ум дека мерењето на 15-17" лаптоп е дијагонала.Должина : 11.4-16.4 инчен / Висина : >9 инчен / Дебелина : 9.06 инч.Дебелина :

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите