.

.

Накит Armoire Организатор, Мали Огледало Накит Кабинет Организатор Armoire Складирање Кутија Countertop со Стојат (Бела)

Накит Armoire Организатор, Мали Огледало Накит Кабинет Организатор Armoire Складирање Кутија Countertop со

DEN 840.00

Износ
Во продавницата.

Едноставен, Стилски Дизајн:Светла-Црна outlook, Огледало и накит кабинет умно е комбинација.Мини огледува накит armoire, мала големина дизајн со стои, да ги задржи jewelries чиста и организирана на суета врвот.Доволно Капацитет за Складирање:Доволно простор за складирање до 20 пара на обетки, 12 прстени, 1 џеб на дното За вашите мали додатоци , како што се нараквици и ѓердани.Тоа е доволно простор за складирање на вашиот накит.Вграден-Во Различни Оддели: За својата вграден во различни оддели и одделни куки, можете да ги зачувате вашите омилени додатоци е безбедно и во еден организиран начин.Толку удобен и практичен.Издржливи Конструкции:Солидна МДФ тело и елегантно огледало, со висок квалитет, со подобра насликани.Не само лесни, но исто така и преносни.Најдобра Услуга : 100% Задоволство Загарантирана - Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни шопинг искуство, ако има квалитет прашања, ние ќе го направи најдоброто решение за да се реши проблемот.Answer : ___________________________ Note : 1.При приемот на стоката, ве молиме потврдете производот според листата на инструкции.Откако ќе најдете Помалку парчиња, ве молиме да се обезбедат релевантни слики контактирајте со нас.Ние ќе се справи со тоа во време.2.Ве молам, инсталирајте стока со упатството.3.Препорачливо е дека инсталацијата не треба да бидат премногу тесни да се прилагоди лесно.По структура е инсталиран, фирма интерфејс за поголема стабилност.Спецификации : 1. Рамка Материјал : МДФ , Стакло и Огледало, Сомот Надеж 2. Боја : White3. Целокупната Димензии : (8.7 x 5.7 х 11.8)" / (22 x 14.5 x 30)cm (L x W x H)4. Огледало Големина : (4.3 x 6.7)" / (17 x 11)cm (L x W)5. Производ Тежина : 2.2 lb / 1kg Package Вклучува : 1 x Накит Cabinet1 x Instructions1 x Фитинзи Торба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите