.

.

Bonnlo Lockable Накит Кабинет со Целосна Должина Огледало, Простор за Заштеда на Накит Armoire Накит Организатор Ѕид/Вратата Монтирани, Виси Шминка, Накит Кутија со 2 Фиоки

Bonnlo Lockable Накит Кабинет со Целосна Должина Огледало, Простор за Заштеда на Накит Armoire Накит Организатор

DEN 2616.24

Износ
Во продавницата.

Сите на вашите скапоцени накит и приватност ќе бидат добро заштитени.Тој содржи 90 earring слотови, 78 прстен слотови,48 earring дупки, толку многу складирање прегради за прстен и многу ѓердан куки.Кабинетот доаѓа пре-собрани, и сите што треба да направите е монтирање на ѕид или од врата на врата со 2 виси куки и соодветни додатоци што се предвидени. ❤ Високо-Квалитетни Материјали - Овој накит кабинет е изградена со квалитетни стакло, висока густина МЕДИЈАПАН плочи и меки кадифени. ❤ Lockable Дизајн - Пристигнувањето со заклучување и 2 клучеви, никој не може да ја отвори вратата, но кој ќе се одржи на копчињата, да ги задржи вашите лични предмети надвор од дофатот на некој друг. ❤ Простор за Заштеда - 14.Можете да висат над вратата со куки се предвидени или монтирање на ѕид за да ги задоволат вашите потреби и да ја задржите вашата соба чисти.❤ Голем Капацитет - кабинетот содржи многу складирање отвори, дупки и куки, прави голема користење на простор за чување на повеќе од вашиот накит и други додатоци, која не трошете една педа на просторот, и тоа е лесно да се организира и чувајте ги сите на вашиот накит во добра состојба.Можете да ја обеси насекаде дома за да ги задоволат вашите потреби .5"H, дизајнирани за монтирање на ѕид, наместо да се зема било подот.Накит кабинет прави големи користење на простор за чување на повеќе од вашиот накит и други додатоци.Овој накит armoire е дизајниран за монтирање на ѕид, наместо да се зема било подот. ❤ Лесно да се Постави - кабинетот доаѓа пре-собрани па вие не мора да се земе проблеми да го постави, само се качи на вратата со 2 виси куки, како и монтирање на ѕид со завртки што се предвидени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите