.

.

Goujxcy Огледало Накит Кабинет Lockable Слободни Стои Накит Armoire, Ѕид Монтирани Накит Кабинет Огледува Во Текот На Вратата Виси Накит Организатор (Тип-8)

Goujxcy Огледало Накит Кабинет Lockable Слободни Стои Накит Armoire, Ѕид Монтирани Накит Кабинет Огледува Во

DEN 1008.00

Износ
Во продавницата.

СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ НАКИТ КАБИНЕТ : На огледува накит кабинет е изградена на високо-квалитетни и издржливи МЕДИЈАПАН и надворешноста се обработени со исклучителна заврши за да се спречи влага и се спротивстави на корозија.Заштитни црна ткаенина поставата го спречува вашиот jewelries од се scuffed и рбет.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ за СКЛАДИРАЊЕ : Lockable накит armoire со огледало ги држи сите вашиот накит организирани на едно место со многу earring слотови, прстен слотови, куки чување полиците прачка за чување на ѓердан, нараквица, шамија, бразлетна и други шминка предмети.ЦЕЛОСНА ДОЛЖИНА ОГЛЕДАЛО : вграден огледало е 39.6 инчен, долго и пред се соочува затоа ви дава целата визија за вашиот изглед проверка и шминка со лесен пристап до вашиот накит, додатоци и козметика.ВИСИ ИЛИ ЅИД-МОНТИРАНИ ARMOIRE : Тешки-должност куките нека можете да зачувате простор од виси над вашата спална соба или плакарот на врата, додека платите на грбот дозволи за монтирање на ѕид; Кабинет висини може да се прилагоди за погодност врз основа на вашата желба.Име на производ : Стои накит кабинет Материјал : МДФ、стакло、сомот Крај : Обложен со ПВЦ Боја : Бела、Браун、антички Пакет Број : 1 Земја на Потекло : Кина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите