.

.

NeoMcc Гроздобер Накит Додаток Случај руската Pewter Чување Накит Кутија Метал Европски Стил Ретро Голем Накит Кутија Три-Димензионални со Заклучување на Накит Градите

NeoMcc Гроздобер Накит Додаток Случај руската Pewter Чување Накит Кутија Метал Европски Стил Ретро Голем Накит

DEN 468.00

Износ
Во продавницата.

Елегантен Накит Кутија : Метал направени, полн со луксуз, одлични класичен дизајн, користејќи деликатни обработка и добри материјали за да се обезбеди трајност на производот.Trinket кутија големина : 95mmx70mmx40mm,130mmx95mmx55mm,182mmx146mmx85mm.Овој Стилски е Одлично за складирање на вашите прстени, обетки и ѓердан други накит,може да се стави тоа во спалната соба, во бањата или во кујната,тоа е прекрасен украс кој додава некои artistical до вашиот дом оркестарот.Прекрасен, intricately дизајниран pewter ефект накит casket дека ќе комплимент било салон, sideboard или mantelpiece.Со исклучителна гравирање на капакот, ова high-end накит кутија може да се прилагоди во зависност од вашата потреба.Големина : 9.5 X7 X4 CM | Боја : Сребро.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите