.

.

Mowtanco Најдобри Роденденски Подароци за Жени и Девојки - Керамички Накит Јадење Trinket Послужавник - Среќна Годишнина-Романтичен за Денот на Вљубените Божиќ Подарок за

Mowtanco Најдобри Роденденски Подароци за Жени и Девојки - Керамички Накит Јадење Trinket Послужавник - Среќна

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Овој накит јадење е направена од страна на доверливи занаетчии од внимателно одбрани висок квалитет глазирани керамички(Мали ситните не се вклучени).Исклучителна пакување : Нашиот накит лента е убаво спакуван во домот подарок кутија,фах, е добро спакувани со еден меур торба, две парче на сунѓерот и еден исклучителен подарок кутија.Ја напушти trinket фах на салон,мијалник,биро или ноќната да се одржи на прстени,Еластична венчиња,конска опашка носителот,ѓердани,белегзии,обетки,види и други парчиња накит без да се грижиш за губење на нив.Мултифункционален Накит Јадење Сапун Држачот за суета Копче Сад за дневна соба Десерт Снек Сад за јадење сала кујна Накит простор за облекување маса или облекување маса Привремено чување за миење на рацете или готвење во кујната Исклучителна Спакувани Пакувани во некоја Исклучителна боја на кутијата : 1 x Накит Сад [Спецификација] Size - 4.Стилски и елегантен пакување!Во текот на изразат испорака процес, ова пакување може и заштита на прстен јадење.Совршено декоративни подарок за канцеларија,дома,спална соба,купатило,кујна.7 инчи Материјал : Високо-квалитетна керамика Погоден за на фестивалот : Роденден, Свадба денот на Благодарноста Ден на Мајката Нова Година е Ден Божиќ (Божиќ) Секој Посебен Ден.Совршена како подарок за жената од мажот, роденденски Подарок, Денот на Вљубените подароци, Божиќ подарок, денот на Благодарноста подарок, Нова Година на подарок, ви благодариме подарок, Годишнина подарок и др.Тоа ќе го направи добро организиран и елегантен домашна средина за женски животот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите