.

.

Накит, Прстени, Обетки Фах Прстен носителот салон Екранот Накит фиока организатор Складирање Внатре Сомот Внесува Приказ Црна Боја Декорација

Накит, Прстени, Обетки Фах Прстен носителот салон Екранот Накит фиока организатор Складирање Внатре Сомот Внесува

DEN 213.36

Износ
Во продавницата.

За складирање на вашите jewelries како прстен или обетки и заштита на објекти од гребнатини.Имаат 30 слотови.Лесно да се организира.Погоден за прстени и обетки.Со овој накит фах, може да се задржи и да се најде вашите накит повеќе лесно.Добро за екранот на вашиот накит ако имате продавница за накит.Meterial на послужавник направени од пластика.Мала тежина Лесно да се носат.Внатре meterial кадифе.Опис на производот Пакетот Вклучува : 1 x парче Прстени, Обетки Фах Забелешка : Накит за демонстрација цел само, не се вклучени Димензии : 18.8 x 12 x 2cm (L x W x H) Материјал : Meterial на послужавник направени од пластика.Внатре meterial кадифе.Боја : Црна Карактеристики : Оваа ставка може да се сместат 30 прстени.Погоден за прстени и обетки.Мала тежина лесно да се носат.Функција : Со овој Прстен послужавник, можете да ги чувате, се прикаже и да organice вашиот прстени повеќе лесно.Исто така, тоа може да се задржи во вашиот гардеробер или фиока без користење на многу простор.Со меки кадифени, тоа може да се заштити вашиот накит од гребнатини.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите