.

.

Домаќинство Essentials Браун Редење Накит Организатор Кутија Фах Сет со Отстранлив Капак Ткаенина

Домаќинство Essentials Браун Редење Накит Организатор Кутија Фах Сет со Отстранлив Капак Ткаенина

DEN 1799.76

Износ
Во продавницата.

Секоја лента може да биде поставена посебно во фиока или на врвот на суета маса, но, исто така тие можат да бидат поставени за да се зачува простор.Овие пластовидно накит коцки нудат начин за да се задржи вашата разни додатоци заедно-спречување на загуби обетки или испреплетени ѓердани.38" H x 8" W x 12" D.Разновидноста на чување cubbies и перници ќе куќа сите видови на додатоци во една содржани место.Совршена големина за фиоки, полици или за редење на врвот на салон.Откако наредени, врвот на послужавник може да бидат опфатени со одвоен капак insert (внеси).Ова е нежна ткаенина од повеќе деликатна парчиња и го спречува и snagging и гребнатини.Дали ви се подготвува за денот, средба или посебен денот, овие коцки ќе дојде во рака.Надворешноста на секој послужавник е изработен од помеша платно во млеко-кафеава боја, додека внатрешноста е омекнат со чувствува.Првиот фах има 12 мали чаши за обетки и 5 високи слотови за долги ѓердани.Со своите многу прегради за складирање,Овој сет на накит коцки ќе биде одличен подарок за пријател, кој ги сака нивните додатоци дури и ако тоа пријател е себе.ДИМЕНЗИИ : 4. Ако се најдете трошење часа во потрага по исчезнати earring, изгубени прстен или detangling омилена ѓердан, then This пакување од 3 пластовидно накит коцки се мора.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите