.

.

4pcs Керамички Срце Облик на Плоча Накит Коцки Прстен Складирање,Снек Сос Јадења

4pcs Керамички Срце Облик на Плоча Накит Коцки Прстен Складирање,Снек Сос Јадења

DEN 334.80

Износ
Во продавницата.

Материјал : Висока температура керамички.Дијаметар : 3.5x3.5 инчи.За забава,роденден,свадба,годишнина,особено за денот на вљубените,.Одличен за носење мали накит (обетки, прстени, ѓердани, нараквици, и слично).Пакување количина : 4pcs.Керамички Срце Облик На Плоча Накит Коцки Прстен Складирање,Снек Сос Јадења.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите