.

.

LKKL Накит Организатор Смола Со Послужавник, Ѓердан Носителот Накит Дрво, Countertop Накит Носителот Застане За Обетки, Ѓердани, Белегзии и Прстени, Украсни Накит Кула Жен

LKKL Накит Организатор Смола Со Послужавник, Ѓердан Носителот Накит Дрво, Countertop Накит Носителот Застане

DEN 623.76

Износ
Во продавницата.

【СТИЛСКИ НАКИТ НОСИТЕЛОТ СТОИ СО СМОЛА ФАХ】 Класичен спарување на мат црна нерѓосувачки челик и премиум смола послужавник, со елегантен и уникатен дизајн, оваа Декоративни Накит организатор создава модерна смисла на дома декор.Тоа доаѓа со повеќе куки за ѓердани, многу мали дупки за обетки, виси бар за нараквици и смола мермер послужавник за мали предмети. 【РАЗНОВИДЕН НАКИТ ОРГАНИЗАТОРОТ ЗА СИТЕ JEWELRIES】што виси накит кула ви дава доволно простор да ги организира сите ваши jewelries како ѓердани, белегзии, обетки, прстени, итн.Можете да го прикаже тоа насекаде да го носиш воздух на елеганција на соба и да ја задржите вашиот jewelries во ред. 【ДОБРО НАПРАВЕНИ Розова фах/ црна рек; Сива лента/ бела решетката.Еден-чекор инсталација без алатки.Тешки и цврсти.Мулти-функционални за jewelries како обетки, прстени, белегзии.Поместена со гума за заштита на мебел површини.Класичен спарување на мат црна нерѓосувачки челик и премиум смола послужавник, со елегантен и уникатен дизајн, оваа Декоративни Накит организатор создава модерна смисла на дома декор.Тоа доаѓа со повеќе куки за ѓердани, многу мали дупки за обетки, виси бар за нараквици и смола мермер послужавник за мали предмети.AMAING БОЖИЌ ПОДАРОК ИЛИ РОДЕНДЕНСКИ ПОДАРОК ЗА ДЕВОЈКИ И ЖЕНИ.СПЕЦИФИКАЦИИ : .Demensions ( L*W*H ) : 10.6*4.3*14.8 инчи / 27*11*35 cm Weight : 1.05 kg/ 2.3 lb Material : не ' Рѓосувачки челик и resin Color : Бела лента/ црна рек; Розова фах/ црна рек; Сива лента/ бела решетката.КАРАКТЕРИСТИКИ : .Еден-чекор инсталација без tools Heavy и sturdy Multi-функционални за jewelries како обетки, прстени, bracelets Padded со гума за заштита на мебел површини.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите