.

.

Четири Срца Рачно Изработени Дрвена Кутија Полски Накит Keepsake Богатство Градите Класичен Дизајн

Четири Срца Рачно Изработени Дрвена Кутија Полски Накит Keepsake Богатство Градите Класичен Дизајн

DEN 676.32

Износ
Во продавницата.

Страна Направена.Рачно изработени во Полска.Оваа кутија карактеристики срце дизајн акцентирани со метална пломба и сет против врежан, изгорени текстура позадина.Функционална брава и клуч за да го одржите вашиот богатства безбедно.Направени со Линден Дрво.Ова е една убава накит или keepsake богатство градите со рака врежан класичен полски мотив на врвот.Таа има една убава дизајн околу страни.Оваа кутија е прекрасно како самостоен подарок, но, исто така, ќе се направи било накит за подарок, дури и повеќе посебни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите