.

.

JYDQM Кинески Стил Гроздобер Накит Кутија Дрвени Богатство Складирање Кутија Dustproof Накит Earring Прстени Ѓердан Кутија

JYDQM Кинески Стил Гроздобер Накит Кутија Дрвени Богатство Складирање Кутија Dustproof Накит Earring Прстени

DEN 14631.36

Износ
Во продавницата.

Можете да ги зачувувате вашите омилени мали предмети, накит или своја тајна, lockable дизајн, безбедно и практично.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Голема како меморија кутија за на свадба или персоналните накит кутија.Жените и девојка е омилен накит складирање кутија.Голема како меморија кутија за на свадба или персоналните накит кутија.Флексибилност : Особено Погоден за Роденден, Исклучителен Подарок, Ретро Колектор, Свадба Centerpieces, Специјални Прилики, Годишнини, Оркестарот Салон.Спецификација : Материјал : wood Size : 14 * 22 * 7.На ретро богатство градите со антички бакар-обоени заклучување може да го напуштите вашиот дом одлична класична атмосфера.Флексибилност : Особено Погоден за Роденден, Исклучителен Подарок, Ретро Колектор, Свадба Centerpieces, Специјални Прилики, Годишнини, Оркестарот Салон. (Само продаде главни производи, а не и други производи)2.5 cm Package вклучува : 1 *Накит Кутија (не вклучува накит)Забелешки : 1.Можете да ги зачувувате вашите омилени мали предмети, накит или своја тајна, lockable дизајн, безбедно и практично.Голема како меморија кутија за на свадба или персоналните накит кутија. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.Голема како меморија кутија за на свадба или персоналните накит кутија.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Жените и девојка е омилен накит складирање кутија.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!Белешки : бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Параметрите на производот

Material:
wood
Size:
14 * 22 * 7.5cm
Package includes:
1 *Jewelry Box (Does not include jewelry) :
Notes:
1. (Only sell main products, not other products) :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :
Notes:
The colors deviation might differ due to different monitor settings, please kindly understand. :

Им се допаѓа и на купувачите