.

.

XJJZS Накит Кутија СТП Кожа Патување Накит Кутија Jewlery Организатор Обетки Прстени Накит Екранот и Пакување Складирање Casket (Боја : Розова боја, Големина : Една Големина)

XJJZS Накит Кутија СТП Кожа Патување Накит Кутија Jewlery Организатор Обетки Прстени Накит Екранот и Пакување

DEN 5068.80

Износ
Во продавницата.

Што може да се класифицираат вашиот накит слободно.Може да се задржи вашата накит чисто и уредно, и погодност за вас да се најде нив.Накит Кутија е на одличен распоред, атрактивен изглед, мултифункционални структура и парична казна изработка.Тоа е одличен избор за складирање на вашите часовници, прстени, обетки, уво studs, ѓердани, нараквици, манжетната линкови, и брошеви, итн.Тоа е исто така прекрасен подарок за вашите пријатели, љубовник или семејството.Што може да се класифицираат вашиот накит слободно.Може да се задржи вашата накит чисто и уредно, и погодност за вас да се најде нив.Накит Кутија е на одличен распоред, атрактивен изглед, мултифункционални структура и парична казна изработка.Тоа е одличен избор за складирање на вашите часовници, прстени, обетки, уво studs, ѓердани, нараквици, манжетната линкови, и брошеви, итн.Тоа е исто така прекрасен подарок за вашите пријатели, љубовник или семејството.Име на производ : Накит Кутија Материјал : СТП Leather Product Карактеристики : Накит storage Item Тип : Накит Пакување & Display Material : Leather Material : СТП Lether Net Тежина : Околу 210g Size : 17*12.5*4.5 CMLayer : 1-Layer Feature : со Кука up Package вклучува : 1*кутија (без какви било експонати)Поради прирачник за мерење, на дозволената мерење на отстапување е 1-3cm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите