.

.

NCWZYY 1Pc Богатство Градите Складирање Кутија Колекција Кутии Шминка Организатор Кутија за Накит Богатство Градите Случај Украси

NCWZYY 1Pc Богатство Градите Складирање Кутија Колекција Кутии Шминка Организатор Кутија за Накит Богатство

DEN 16763.76

Износ
Во продавницата.

Tenon и tenon структура, сите цврсто дрво рачно изработени, не pasting.Ретро стил на месинг заклучување, елегантна и убава.Рака полиран, бојата на историјата, без боја, природни основните бои.Античките метод на tenon и tenon заеднички процес, лесна конекција помеѓу дрво и дрво, е силен и издржлив, и тоа не е лесно да се деформира и попуштат по долгорочна употреба.Преграда за складирање за да се задоволат потребите на различни накит.Tenon и tenon структура, сите цврсто дрво рачно изработени, не pasting.Ретро стил на месинг заклучување, елегантна и убава.Рака полиран, бојата на историјата, без боја, природни основните бои.Античките метод на tenon и tenon заеднички процес, лесна конекција помеѓу дрво и дрво, е силен и издржлив, и тоа не е лесно да се деформира и попуштат по долгорочна употреба.Преграда за складирање за да се задоволат потребите на различни накит.Име : Три-слој накит box Material : rosewood Size : должина 30*ширина 20*висина 23.5 cm Applicable простор : bedroom Purpose : Погоден за чување на коса додатоци, прстени, обетки, ѓердани и други додатоци.Забелешка : Поради девојче следи и светлина ефект вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.1 X Накит Складирање Box Please овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.NCWZYY.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите