.

.

Mele & Ко. Hyacinth Балерина Музика Накит Кутија за Девојки, Ѓердан и Earring Организатор

Mele & Ко. Hyacinth Балерина Музика Накит Кутија за Девојки, Ѓердан и Earring Организатор

DEN 1392.00

Износ
Во продавницата.

GLITTERY DAISY ДИЗАЈН : за Да додадете класичен гроздобер изглед, нашиот здрав Hyacinth Балерина Накит Кутија има розова заврши со флорални, ѕвезда и срцето акценти на надворешноста.Без разлика дали ќе се има потреба да ги зачувувате ѓердани, обетки, белегзии, рачни часовници или други мали tidbits, има место за нив во оваа класична кутија за накит кои мерки 8.е да ви обезбеди со уникатен накит чување на парчиња кои ќе ги додадете еден допир на класа и организација во секојдневниот живот.На ѓердан рингишпил има удобен магнетни затворање.Под овој дел се 3 лесен-за-отворање на фиоките и ѓердан рингишпил фали 8 куки па малку еден безбедно може да се продавница домашен накит, фустан-up материјали, и повеќе.Ние сме, исто така, додаде огледало за да внатрешната страна на капакот, па вашиот малку може лесно да се види себеси.Овој накит кутија има совршено големина прегради и фиоки кои се сигурни да ги собере сите нејзини складирање потреби.Hyacinth Музички Балерина Накит Кутија е совршено место за вашето дете да се прикаже нејзиниот прстени, ѓердани, обетки и нараквици, кога таа не ги користите.Оваа Hyacinth Балерина Накит Кутија е совршен единица за складирање за накит и ситните кои заслужуваат дома.КВАЛИТЕТ : Од 1912 година нашата цел во Mele & Ко.Ние веруваме дека сè треба да има место во вашиот дом, особено накит и мали богатства.Жените, младите девојки, и децата ќе го сакам овој декоративни парче.СИМПАТИЧНА НАКИТ НОСИТЕЛОТ : Вашата девојче заслужува фенси место да го задржи нејзиниот накит и посебни предмети.Оваа шармантна огледува накит кутија го прави најдобар подарок!.Нашата компанија е се уште се водат од страна на Mele семејството 3 генерации подоцна.Оваа гроздобер стил накит носител е совршено место за вашата ќерка да се продавница нејзините богатства.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите