.

.

KAIXWAN QWE108 Накит Часовници со Кутија за Заклучување, Дрвена Кутија со Комбо Заклучување, Lockable Организатор Дрвена Кутија за Накит Складирање Сад Кутија Организатор

KAIXWAN QWE108 Накит Часовници со Кутија за Заклучување, Дрвена Кутија со Комбо Заклучување, Lockable Организатор

DEN 1994.40

Износ
Во продавницата.

Заштитете го вашиот прстени, обетки, ѓердани, белегзии, рачни часовници и други накит додатоци.Има повеќе функции и може да се користи за чување на многу различни типови на додатоци.Таа ги зема многу малку простор и може да се постави било каде во домот, како што облекување маса или ноќни табела.Тоа може да се сместат предмети што треба најмногу и да се подобри вашите дневни потреби при класифицирање на вашиот личен простор.Ова е совршен подарок за вашата сакана за Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, годишнина, роденден и сите други посебни денови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите