.

.

Diydeg Чувствува Крпа Торба Накит Тркалаат Торба, Мулти-Функционални Прегради Накит Торба, Преносни Накит Перниче за Патување за Продавница(Црна)

Diydeg Чувствува Крпа Торба Накит Тркалаат Торба, Мулти-Функционални Прегради Накит Торба, Преносни Накит Перниче

DEN 256.56

Износ
Во продавницата.

Ви благодариме за вашето разбирање. Тоа содржи мулти-функционални прегради, кои може да се сместат работи независно. Направен од висок квалитет на чувствува материјал, тоа е издржлив, носат-отпорни, и може да се користи за долго време.Опремени со еластичен појас, тоа може лесно да се поправи накит вреќи за да се спречи загуба на предмети. Виткање накит торба, компактна големина, лесен за носење, погоден за бизнис патување и кратко растојание на патување.Направен од висок квалитет на чувствува материјал, тоа е издржлив, носат-отпорни, и може да се користи за долго време.Функција : 1.6 in Maximum Ширина : Прибл.Виткање накит торба, компактна големина, лесен за носење, погоден за бизнис патување и кратко растојание на патување.Тоа е погоден за вас да се најде она што ви треба и да се спречи валкани.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Накит Bag Material : Почувствува Cloth Color : Каки, Црна И Бела (Изборен)Тежина : Околу.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Мека текстура, удобно допир, може да се заштити накит и модни додатоци од било каква штета или да се носат.3 oz Size : Максимална Должина : Околу.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Тоа содржи мулти-функционални прегради, кои може да се сместат работи независно.

Параметрите на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Jewelry Bag
Material:
Felt Cloth
Color:
Khaki, Black (Optional)
Weight:
Approx. 66g / 2.3oz
Maximum Length:
Approx. 34.5cm / 13.6in
Maximum Width:
Approx. 23.7cm / 9.3in
Package List:
1 x Jewelry Bag :
1.Please allow 0-1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Им се допаѓа и на купувачите