.

.

Megacast Прстен Алатка Sizer Носила Бенд Големината Enlarger & Редуктор Стандардни Големини 1-15 Mandrel Накит Формирање Метална Поправка Алатка

Megacast Прстен Алатка Sizer Носила Бенд Големината Enlarger & Редуктор Стандардни Големини 1-15 Mandrel Накит

DEN 2736.00

Износ
Во продавницата.

По ставање на прстенот на носила род, споредба на големината читање на прачка за вашиот прстен mandrel читање (сите mandrel големината е различна од бренд до бренд така да креирате белешка на варијанса ако постои).Прилагодете прстен големини брзо и прецизно.Може да се зголеми и намали големината на прстени брзо и прецизно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите