.

.

Кристал Сон Луксузни 14KT Злато-Исполнет Монистра со Црвени Корални Сваровски Симулирани Бисери Стилски Бебе Девојка Хривнија Подарок (BCR)

Кристал Сон Луксузни 14KT Злато-Исполнет Монистра со Црвени Корални Сваровски Симулирани Бисери Стилски Бебе

DEN 2354.40

Износ
Во продавницата.

Рачно изработени И ИСКЛУЧИТЕЛНА - еден од Еден вид шарм нараквица, создадена од страна на љубовен мајка на четири од Њујорк.Дизајнот е деликатна и ексклузивни парче на бебето накит, специјално развиени за крштевки, крштевањето и првата причест настани.ФУНКЦИОНАЛНИ - Произведени во опсег од шест различни големини, нараквица може да се вклопат од новороденче до 12 години дете.Оваа нараквица е Мала големина.Одговара на бебиња од нови роден на 9 месеци.Тоа е 4 инчи долг со 1 инчен extender.БЕЗБЕДНОСТ на УСОГЛАСЕНОСТ : Сите Кристално Сон Накит за Млади Девојки, ги исполнуваат стандардите за безбедност на детските производи.Компонентите се бесплатно на BPA, ПВЦ, phthalates и олово.ГРИЖА И ПОДАРОК – Нашите Белегзии се Лесно да се исчисти & стерилизирате : едноставно да го користите брише или влажна крпа.Тие се безбедно спакувани во велур торбичка подготвени да бидат прикажани како бебе подарок.МОДЕРЕН ДИЗАЈН - стилски унисекс модели, Модерен и неутрални бои за двете момчиња и девојчиња.Инспириран од Европската дизајн да се биде во првите редови на мода и стил.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите