.

.

Ноктите Налепница Пари Долар Богатите Богата Стил Помине Уметност Налепници Decals Нокти Совет Decal Само Лепило Акрилик Совети Алатка,Крава Печати Налепница

Ноктите Налепница Пари Долар Богатите Богата Стил Помине Уметност Налепници Decals Нокти Совет Decal Само Лепило

DEN 446.40

Износ
Во продавницата.

【Не-токсични Материјали】ноктите decals се изработени од еколошки материјали, не ограничувајќи се на било кожата, и може да се користи безбедно.Easty за промена на ноктите, се безбедни и не-токсични за нокти, децата, исто така може да го користите.Погоден за сите пријатели и почетници кои сакаат да се создаде убава нокти. 【Лесен за употреба】Нашите нокти налепници се само-лепило, само држи ги на вашите нокти, лесно и заштеда на време, ако сакате повеќе траеше и сјајна, можете да нанесете слој на горниот слој.Слично на тоа, само тргни ги исклучите ако сакате да ги отстрани.Тоа може да трае долго време и да го задржи својот сјај во исто време ако ставете ги во правилен начин. 【Мултифункционален】На нокти налепници не само што може да ги красат свој стил нокти, но, исто така, може да се користи decors за мобилен телефон маски, честитки, фото рамка, бележник, телото уметност, итн. 【DIY Помине Уметност】Голема за да се создаде вашиот уникатен прекрасна Божиќ ноктите дизајни.Тоа е забавно да се DIY помине уметност со вашето семејство или пријатели при собирање на семејството и партијата, уживајте во вашиот сопствен сјајна и посебен изглед ноктите и добро време. 【Совршен Подарок】најдобриот подарок за вашите пријатели, вашата мајка, жена, па дури и целото семејство.Нокти налепници се одлични за ноктите од прстите и ноктите украси.Совршен за домашна употреба и ноктите салон.Вашите деца ќе го сакам и ќе може да го споделуваат со своите пријатели.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите