.

.

16 Листови лак Ленти, од Тебе Целосна Помине Обвива Нокти Налепници, самолепливи лак Налепници, Ноктите Обвива Помине Уметност Дизајн со 2 Нокти Датотеки

16 Листови лак Ленти, од Тебе Целосна Помине Обвива Нокти Налепници, самолепливи лак Налепници, Ноктите Обвива

DEN 167.52

Износ
Во продавницата.

На само-лепило маникир декорација за полнење може да се примени за украсување повеќето ноктите.оваа помине уметност налепници погоден за сите видови на настани, како што е семејството партија, плажа, забава, одмор настан.Бескрајна Забава : само-лепило маникир декорација за полнење може да се примени за украсување повеќето ноктите.Модел : Искачување помине обвива.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите