.

.

Лак на Ноктите Уметност Foils Трансфер Налепници,10 Листови Помине Уметност Резерви, Decals, Holographic Ѕвезденото Небо Цртан филм Пинк Симпатична Правец на Лак-куп Шарени Ди?

Лак на Ноктите Уметност Foils Трансфер Налепници,10 Листови Помине Уметност Резерви, Decals, Holographic Ѕвезденото

DEN 143.76

Износ
Во продавницата.

Пакет : 10 компјутери сет holographic помине фолија трансфер налепници.Големината на секој лист е 7.87x1.57 инчи приближно,само го изберат најсоодветен дизајн кој одговара на вашите секој прст.Има инструкции на задната страна од пакет за вашиот референца.Шик Лак дизајни : Нашите нокти фолија трансфер налепници имаат многу убави елементи.Ангели во различни пози, флора од различни бои.Тие се брилијантен и шармантен, погодно да се создаде своја сопствена посебна помине дизајн, обезбедување на различни опции за да ги задоволат вашите богата имагинација на DIY.Се обезбеди Материјал : Gnimrahc трансфер фолија за нокти направени од ултра-тенок еколошки материјали,суровост-бесплатно, безопасни.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите на било какви типови на кожа и уникатен дизајн на ноктите ефект со вашите деца, пријатели, итн.Лесно за Употреба : Gnimrahc помине украси се подобро ако со ноктите ѕвезда лепак или ноктите трансфер гел (не се вклучени).Само прочитајте ги упатствата пред нокти, така што можете да го направите совршен нокти.Тие може да се користи за на доградба на акрилни нокти или природни нокти.Тоа исто така може да биде голема занаети DIY додатоци.Повод : ноктите фолија ќе биде најдобар подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, роднини, пријатели.Погоден за домашна употреба и ноктите салони.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите