.

.

Еднорог Ѕид Decals за Девојки Соба 3 Листови Еднорог Ѕид Виножито Налепници Оркестарот за Девојки Детска Спална соба Расадник Божиќ Роденден Декорација

Еднорог Ѕид Decals за Девојки Соба 3 Листови Еднорог Ѕид Виножито Налепници Оркестарот за Девојки Детска Спална

DEN 840.00

Износ
Во продавницата.

Еднорог ѕид decals за девојки соба 3 листови еднорог ѕид виножито налепници оркестарот за девојки детска спална соба расадник Божиќ подарок за роденден декорација Симпатична еднорог елементи : Печатени со модели на еднорог, glittery ѕвезди, балони, облак и други слатки модели, еднорог ѕид decals во голема мера може да се направи вашата околина прекрасна и шармантна, девојките ќе се допаѓа нивната спална соба полна со loveliness и бои.Едноставна употреба и отстранување : Ако случајно се држиме еднорог ѕид налепницата на погрешно место, можете да го нежно отстранете агол на еднорог ѕид налепница со нож и се смени неговата позиција, лепак ќе остане парична казна поради тоа што има добра stickiness.Некои големи шема налепници може да има мала количина на меурчиња, откако се пејст стан, можете да го отстраните меурчиња со scraper, или можете да го користите игла точка за да ја израмните мали меурчиња, кој нема да влијае на севкупниот лепење ефект.

Параметрите на производот

Material:
vinyl and PVC
Each sheet size:
23.6 x 12.9 inches/ 60 x 33 cm
Color:
as shown in picture
Package content:
3 x Unicorn wall decals :
Note:
Please paste the sticker on dry, clean and smooth surface for better display. :
Some large pattern stickers may have a small amount of bubbles after being pasted flat, you can remove the bubbles with a scraper, or you can use a needle point to flatten the small bubbles, which will not affect the overall sticking effect. :
Due to manual measurement, please allow slight differences on size. :
There might have slight color differences due to different displays. :

Им се допаѓа и на купувачите