.

.

Wland 22 инчи x 67 инчи Подводен Риба Кит Октопод Рак Раст на Табелата Отстранлив Винил Ѕид Decals Налепници за Деца Сала Расадник

Wland 22 инчи x 67 инчи Подводен Риба Кит Октопод Рак Раст на Табелата Отстранлив Винил Ѕид Decals Налепници

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : Висок Квалитет На Винил.Димензии : 22" x 67".Карактеристики : DIY decals.Совршен за било каде ви се допаѓа.Внимание : Што треба да се направи тоа unroll пред да аплицираат за тоа.Сите права се задржани од страна на Woodland Уметност.Секое неовластено користи е нелегално и треба да биде одговорен за кршење на авторските права.ВАЖНО да се Клиент : Предупредување : 1. Не се држи до било прав обложени ѕид, неправилни површина, нафта и прашина на површината, насликани површини со Тефлон, дамка guard или VOC бои кои се користи. 2. Ако е потребно, се сече и DIY вашиот дом !Пакет Детали Вклучени : 1 x Детални апликација инструкции 1 x Највисок Квалитет на Винил (пре-сече во неколку листови со висок technic)Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите