.

.

Mfault Акварел Woodland Животни Шума Училиште Наставата Ѕид Decal Налепници, Образовни Був Зајакот Фокс Еж Бебе Соба Декорација, Бебе Момче Девојка Спална Соба Playroom Училниц?

Mfault Акварел Woodland Животни Шума Училиште Наставата Ѕид Decal Налепници, Образовни Був Зајакот Фокс Еж

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

Кора и се Држи : Можете да ја користите вашата имагинација да се создаде свој оркестарот стил како и сите модели може да се организира слободно.Или топлина областа дека ќе се пилинг исклучување со фен за коса да се направи повеќе да се отстрани.Кавга-бесплатно : Од вашите раце, можете да обезбеди нив во место според вашиот дизајн за изгледот и да добиете совршено се прикаже во лесен начин.Овие ѕид decals се одлични за дневна соба, спална соба, студија соба, playroom, бебе соба соба и било мазна и чиста површина.Самолепливи назад ѕид decals се лесно да се држиме!Само кора исклучување на decal и се држи на ѕидот, нема пренос филмот е потребно и без сечење, дури и дете може да го направи тоа независно.Чистење на површини пред лепење и бидете сигурни дека нема прашина.Совети : Да се спречи виткање по лепење, ги стави под тежината и израмните нив пред да го користите.Спална соба Декорација & Партија Материјали : Нашата peal и се држи неутрален ѕид decals со разни елементи се секогаш совршен додаток на вашата домашна декорација.Дизајн Вашиот Дом Оркестарот Стилови со Нашиот Исклучителен Ѕид Decals Украсете го вашиот простор со нашиот ѕид mural кои се лесно да лупам и стап. Бидете сигурни дека површината да се вметнат е мазна и чиста.Како да се Отстрани Decals Само полека кора од ѕидот и се остава без лепливи останува зад себе.Светли бои и богати модели во голема мера ќе додадете магија и слатка допир на вашата спална соба, дневна соба, купатило и playroom.Одличен подарок идеја за девојки, момчиња, на мажите и на жените да ги красат нивните спалната соба.Погоден за : Мажите и жените декор, dorm украси, роденден на оркестарот, тема декорација и домашна декорација, итн.Материјал цел, различни тематските ѕид налепница не е под влијание на сезоната и клима, и може да се користи во пролет, лето, есен и зима за да се постигне совршен декоративен ефект.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите