.

.

Rajahubri 2 Поставува Под Морето Ѕид Decals 3D Отстранлив Морска Желка Океан Животните Ѕид Налепници Океанот Декоративни Кора и се Држи Ѕид Налепница Оркестарот за Детска Г

Rajahubri 2 Поставува Под Морето Ѕид Decals 3D Отстранлив Морска Желка Океан Животните Ѕид Налепници Океанот

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

Ве молиме бидете сигурни дека површина е рамна, мазна, суви и чисти, нема дупки, без пепел, не се наслика пилинг.4"/ 30cm x 90cm желка Ѕид Налепници.ПВЦ Ѕид Decals е топло Дома декор да ги красат ѕидовите во вашиот дом, канцеларија или кое било друго место каде што сакате да ги додадете посебна и уникатна декорација на допир.Rajahubri под морето ѕид decals се лупам и стапче без да предизвика било каква штета на вашиот ѕид или други површински.По pasting, ве молиме притиснете на плажа ѕид налепници со мека крпа за некое време.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите