.

.

Mfault Кошаркар На Притисни Вашите Граница Инспиративни Ѕид Decal Налепници, Коби Јордан Фан Спорт Jumpman Украси Момче Спалната Соба Playroom Уметност, Детска Соба На Стадионо

Mfault Кошаркар На Притисни Вашите Граница Инспиративни Ѕид Decal Налепници, Коби Јордан Фан Спорт Jumpman

DEN 1538.40

Износ
Во продавницата.

Симпатична Дома Декор : Нашиот ѕид налепници со премиум материјали се еко-пријателски, не-токсични, водоотпорен и силна само-вискозност.Кора и се Држи : Можете да ја користите вашата имагинација да се создаде свој оркестарот стил како и сите модели може да се организира слободно.Совети : Да се спречи виткање по лепење, ги стави под тежината и израмните нив пред да го користите.Како што се изедначи ѕид, фрижидер, гардероба, прозорци, мебел, керамички и врати.Покрај тоа, мулти-боја на ставки исто така може да се користи како DIY материјали и додатоци да се облекуваат во различни тематските страни.Ѕидот налепници се погодни за двете возрасни и деца, која може да се користи како подарок за пријател, љубовник, родители, деца на роденден, денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и повеќе.Апликацијата Површина : Нашата шарени самолепливи ѕид decal може да се примени на било кој мазни и чисти површини.Спална соба Декорација & Партија Материјали : Нашата peal и се држи неутрален ѕид decals со разни елементи се секогаш совршен додаток на вашата домашна декорација.Премиум Ѕид Decals : Нашите неутрални кошарка љубовник ѕид decals се дизајнирани со разни шарени и живописни модели, совршено DIY магија простор за бебе доенче деца девојчиња и момчиња.Чистење на површини пред лепење и бидете сигурни дека нема прашина.Нашата пренослив ѕид налепници се направени од високо квалитетна полу-сјај винил материјали, кои се погодни за ѕидови на спалната соба, playroom, дневна соба, сала расадник, дневни, предучилишните, итн.Самолепливи назад ѕид decals се лесно да се држиме!Само кора исклучување на decal и се држи на ѕидот, нема пренос филмот е потребно и без сечење, дури и дете може да го направи тоа независно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите